TOP! DUBAJ na november – letenky už od 59€!

večerný Dubaj

Uvažujete nad novembrovým výletom do tepla? Spiatočné letenky do horúceho Dubaja sú na november dostupné pre členov Wizz Dicount Club už od 59€!

Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho zakúpený máte, letenky vás budú stáť 59€. Ak však aj členstvo kúpené nemáte, letenky sa dnes dajú kúpiť za 74€ aj pre nečlenov.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady podobne a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 74€ budete teda platiť za letenky 59€ – v prípade dvojice teda každý o cca 15€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady. Cenovo to teda bude veľmi podobné.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termínoch na rôzne dlhu dobu – 21-26.11.2021, 21-24.11.2021 či 21-28.11.2021. Odporúčame však v prípade záujmu radšej rezervovať čo najskôr. Tá cena sa môže s vyšším dopytom po letenkách v týchto termínoch zvýšiť. v novembri sa teploty v Dubaji pohybujú bežne okolo (a väčšinou nad) 30°C. 

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Dubaja z rôznych letísk na tejto stránke. 

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 59€
napr. 21-26.11.2021
Budapešť
Dubaj
od 59€
napr. 21-24.11.2021
Budapešť
Dubaj
od 59€
napr. 21-28.11.2021

Tip na ubytovanie

Gulf Inn Hotel Al Nasr Formerly Roda Links Al Nasr4**** ubytovanie s dobrou polohou v Dubaji s viac ako 2000 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Za izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV či WiFi zaplatíte ako dvojica na 5 nocí v termíne 21-26.11.2021 320€ – 160€/osoba, 32€/osoba/noc. 

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších zariadení v Dubaji na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)