ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka už za 462€!

Alanya, Turecko

Čo by ste povedali na septembrovú all inclusive dovolenku v Turecku? Máme tu pre vás tip na kompletnú dovolenku za 462€!

Bývať  budete v 4**** hoteli Artemis Princess so stravovaním All inclusive. Od pláže budete vzdialení iba 200 metrov + hotel má aj svoj bazén. Na Googli aj na Invii má zariadenie pozitívne hodnotenia s priemerom 4/5.

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Termínov je však dostupných viac. Všetky si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“)

Teploty v meste Alanya, kde sa hotel nachádza, môžete aj v septembri očakávať nad 30°C. September je stále absolútne bezproblémový mesiac na letné dovolenky.

Stravovanie: Raňajky, obedy a večere: formou bufetu, občerstvenie od 12:00 do 17:00 hod, polnočná polievka od 23:30 do 12:30, nápoje od 10:30 do 23:30 (miestne alkoholické a nealkoholické nápoje)

COVID-19: Podmienky vstupu do Turecka

Turecko zrušilo všetky povinnosti vstupu týkajúce sa očkovania testov, očkovania či prekonania Covidu-19. Ministerstvo zahraničných vecí však na stránkach píše, aby ste mali uzavreté cestovné poistenie s krytím nákladov na prípadnú liečbu.

dovolenka v Turecku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)