ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka už za 462€!

Alanya, Turecko

Čo by ste povedali na septembrovú all inclusive dovolenku v Turecku? Máme tu pre vás tip na kompletnú dovolenku za 462€!

Bývať  budete v 4**** hoteli Artemis Princess so stravovaním All inclusive. Od pláže budete vzdialení iba 200 metrov + hotel má aj svoj bazén. Na Googli aj na Invii má zariadenie pozitívne hodnotenia s priemerom 4/5.

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Termínov je však dostupných viac. Všetky si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“)

Teploty v meste Alanya, kde sa hotel nachádza, môžete aj v septembri očakávať nad 30°C. September je stále absolútne bezproblémový mesiac na letné dovolenky.

Stravovanie: Raňajky, obedy a večere: formou bufetu, občerstvenie od 12:00 do 17:00 hod, polnočná polievka od 23:30 do 12:30, nápoje od 10:30 do 23:30 (miestne alkoholické a nealkoholické nápoje)

COVID-19: Podmienky vstupu do Turecka

Turecko zrušilo všetky povinnosti vstupu týkajúce sa očkovania testov, očkovania či prekonania Covidu-19. Ministerstvo zahraničných vecí však na stránkach píše, aby ste mali uzavreté cestovné poistenie s krytím nákladov na prípadnú liečbu.

dovolenka v Turecku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?