TOP! ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka už za 393€!

Turecko, Alanya

Dnes tu pre vás máme ďalší tip na výhodnú all inclusive dovolenku v Turecku! Za najnižšiu cenu poletíte v septembri a za celú dovolenku zaplatíte iba 393€!

Bývať  budete v 4**** hoteli Artemis Princess so stravovaním All inclusive. Od pláže budete vzdialení len 200 metrov + má aj svoj vlastný bazén. Na googli má hotel priemerne hodnotenie 4/5 pri viac ako 900 hodnoteniach. Na invii totožné pri viac ako 150 hodnoteniach.

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Dostupných je množstvo ďalších termínov. Všetky termíny si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“ a ukážte vám všetky termíny)

Teploty v meste Alanya, kde sa hotel nachádza, môžete aj v septembri očakávať nad 30°C. September je stále absolútne bezproblémový mesiac na letné dovolenky.

Stravovanie: Raňajky, obedy a večere: formou bufetu, občerstvenie od 12:00 do 17:00 hod, polnočná polievka od 23:30 do 12:30, nápoje od 10:30 do 23:30 (miestne alkoholické a nealkoholické nápoje)

POZOR: Na vstup do Turecka treba mať pas s platnosťou 5 a viac mesiacov!

COVID-19: Podmienky vstupu do Turecka

Turecko zrušilo všetky povinnosti vstupu týkajúce sa očkovania testov, očkovania či prekonania Covidu-19. Ministerstvo zahraničných vecí však na stránkach píše, aby ste mali uzavreté cestovné poistenie s krytím nákladov na prípadnú liečbu.

All inclusive dovolenka v Turecku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 34

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?