REZERVÁCIA

Termín: 21.-25.6.2024 (piatok-utorok)

TOP! ISTRIA za 30€ – LETO

Termín: 21.-25.6.2024 (piatok-utorok)

Letí sa z Viedne do mesta Pula.

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Ryanair z Viedne. V cene je teda iba menšia príručná batožina v rozmeroch max 40cm x 20cm x 25cm. Ak potrebujete väčšiu, môžete si dokúpiť Priority 55cm x 40cm x 20cm alebo odbavenú batožinu (10 alebo 20kg).

UBYTOVANIE

Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

TIP: https://bit.ly/3JX6g8e 4* Park Plaza Verudela Pula sa nachádza 4 minúty chôdze od pláže. Hotel Park Plaza Verudela Pula vám ponúka reštaurácie, v ktorých sa podávajú miestne špeciality, a klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Jeho súčasťou sú vonkajšie bazény, ihrisko na minigolf a tenisové a squashové kurty. Nachádza sa hneď pri Jadranskom mori v zelenej časti starobylého mesta Pula. Má veľmi dobré hodnotenie.

Možností je však mnoho a záleží len na vašich preferenciách. Celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/4dB8nfn

POŽIČANIE AUTA

Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/44KKYEu

Čo sa oplatí navštíviť?

Všetko čo potrebujete vedieť pred cestou do mesta Pula nájdete v našom článku tu: https://bit.ly/3AWckYJ