TIP! Septembrový výlet do Paríža – letenky už za 20€!

Paríž eiffelova veža

Rozmýšľate kam by ste si mohli spraviť výlet počas septembra? Máme tu pre vás tip na letenky do Paríža, kam letenky z Budapešti zarezervujete už od 20€!

Za takúto cenu ponúka letenky WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Prípadne ak členstvo zakúpené nemáte, stáť vás budú 22€.

Letí sa pritom na letisko Orly, ktoré sa nachádza priamo v Paríži. Nebudete teda musieť platiť vysoké sumy za cestu z letiska autobusom ako je to napríklad pri letisku Beauvais.

Za najnižšiu sumu je možné letieť napríklad v termíne 24-29.9.2021. V piatok do Paríža odletíte, v stredu sa vrátite naspäť.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Paríža z iných letísk na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 20€
napr. 24-29.9.2021

Tip na ubytovanie

Hôtel De Bordeaux 2** ubytovanie s dobrou polohou v Paríži s pozitívnymi hodnoteniami(viac ako 800 s priemerom 8,3/10). Za 5 nocí tu zaplatíte ako dvojica 288€ – 144€/osoba, 28,8€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

TIP! Septembrový výlet do Paríža - letenky už za 20€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)