TIP! Septembrový výlet do Paríža – letenky už za 20€!

Paríž eiffelova veža

Rozmýšľate kam by ste si mohli spraviť výlet počas septembra? Máme tu pre vás tip na letenky do Paríža, kam letenky z Budapešti zarezervujete už od 20€!

Za takúto cenu ponúka letenky WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Prípadne ak členstvo zakúpené nemáte, stáť vás budú 22€.

Letí sa pritom na letisko Orly, ktoré sa nachádza priamo v Paríži. Nebudete teda musieť platiť vysoké sumy za cestu z letiska autobusom ako je to napríklad pri letisku Beauvais.

Za najnižšiu sumu je možné letieť napríklad v termíne 24-29.9.2021. V piatok do Paríža odletíte, v stredu sa vrátite naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Paríža z iných letísk na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 20€
napr. 24-29.9.2021

Tip na ubytovanie

Hôtel De Bordeaux 2** ubytovanie s dobrou polohou v Paríži s pozitívnymi hodnoteniami(viac ako 800 s priemerom 8,3/10). Za 5 nocí tu zaplatíte ako dvojica 288€ – 144€/osoba, 28,8€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

TIP! Septembrový výlet do Paríža - letenky už za 20€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?