TIP! MADEIRA začiatkom jari – akciové letenky už od 58€!

Madeira , Portugalsko pobrežie more zeleň

Čo tak si začiatkom jari užiť výlet na krásnu Madeiru? Dnes tu pre vás máme jedny z najlacnejších leteniek, aké sme tu na Madeiru vôbec kedy mali! Tam aj naspäť už od 58€!

Za najnižšiu cenu ponúka letenky WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše dlhodobé odporúčania a už ho máte, letíte za 58€. Ak členom nie ste, letenky pre nečlenov stoja v tomto prípade 92€. Neodporúčame však letenky kupovať ako nečlen – radšej si k letenkám prikúpte členstvo a kupujte letenky už ako člen. Bude vás to stáť podstatne menej(bližšie vysvetľujeme nižšie).

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 16-25.03.2023. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 9 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť, ale už do Viedne! Preto treba kupovať namiesto jednej spiatočnej letenky dve jednosmerné(tam aj naspäť) – kvôli odlišnému letisku odletu a príletu.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Funchal
od 33€
napr. 16.03.2023
Funchal
Viedeň
od 25€
napr. 25.03.2023

Výhoda Wizz Discount Club pri týchto letenkách

Ak členstvo nemáte, odporúčame vám si ho k letenkám pridať. Stojí na rok 40€ pre dvojicu, jeho kúpa sa dá pridať priamo pri rezervácii leteniek a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

To znamená, že ak by ste išli kupovať letenky ako dvojica teraz:

  • ak členstvo nemáte, za cestu tam aj naspäť zaplatíte 92€ * dve osoby = 184€
  • ak členstvo nemáte a pridáte si ho ku kupovaným letenkám, zaplatíte 58 * dve osoby + 40€ = 156€(lebo zľava z členstva sa vám aplikuje aj priamo na kupované letenky)

Navyše dnes je to ešte výhodnejšie, keďže WizzAir v rámci akcie ponúka pre členov ešte lacnejšie letenky ako bežne.

Tip na ubytovanie

Villa Amore Accommodationskvele hodnotené ubytovanie(9,3/10) nachádzajúce sa 43km od letiska. Nachádza sa len 200 metrov od mora a 32km od najväčšieho mesta Funchal. Izby sú s klimatizáciou, balkónom, výhľadom na more, vlastnou kúpeľňou, TV či WiFi. Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 542€ – 271,00€/osoba, 30,11€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 16-25.03.2023 si viete požičať auto od 331€. To pri dvojici vychádza na 165,50€/osoba, 18,39€/osoba/deň. Pri štvorici 82,75€/osoba, 9,19€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

TIP! MADEIRA začiatkom jari - akciové letenky už od 58€!TIP! MADEIRA začiatkom jari - akciové letenky už od 58€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?