THESSALONIKI z Bratislavy – výlet v prvej polovici októbra s letenkami za 34€!

Chalkidiki, Grécko

Čo tak si zaletieť do obľúbeného regiónu Chalkidiki v Grécku? Máme tu pre vás tip na letenky do mesta Thessaloniki hneď vedľa tohto regiónu – pričom za letenky z Bratislavy dáte iba 34€!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 07-12.10.2022. V piatok z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Aj v tomto období sa teploty v predchádzajúcich rokoch bežne pohybovali medzi niekde medzi 22-26°C. No môže sa stať, že budete mať smolu na počasie a teploty klesnú aj pod 20°C. Treba mať teda aj náhradný plán, keby bolo chladnejšie.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Thessaloniki
34€
napr. 07-12.10.2022

Tip na ubytovanie

Georgalas Sun Beach Resort3*** zariadenie len pár metrov od pláže, ktoré má pri viac ako 300 hodnoteniach priemer 9/10. Od letiska v Thessaloniki sa nachádza len 27km. Dostupnú budete mať izbu s balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi + v cene sú aj raňajky. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 376€ – 188,00€/osoba, 37,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Thessaloniki

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?