THESSALONIKI z Bratislavy – májový predĺžený víkend za 30€

Thessaloniki , Solún , Grécko veža

Májový výlet ku moru? Spravte si výlet do gréckeho mesta Thessaloniki(po našom Solún) s letenkami za 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 27-30.5.2022. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

V tomto období sa už bežne pohybujú teploty v Thessaloniki medzi 25-30°C cez deň. Nebude teda problém sa už ani okúpať v mori.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Thessaloniki
30€
napr. 27-30.05.2022

Tip na ubytovanie

The 9 Project – Thessaloniki Citykrásne ubytovanie s dobrou polohou v centre Thessaloniki. Má viac ako 350 hodnotení s priemerom 8,8/10. Dostupné budete mať štúdio s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 144€ – 72,00€/osoba, 24,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do Grécka

Na vstup do Grécka treba očkovanie(platnosť 9 mesiacov po druhej dávke, inak treba tretiu) alebo potvrdenie o prekonaní Covidu-19(platné 6 mesiacov od pozitívneho testu) alebo negatívny PCR/Ag test(PCR nie starší ako 72 hodín, Ag nie starší ako 24 hodín).

Celé podmienky vstupu si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Bratislavy do Thessaloniki

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?