Tanzánia s odletom z Viedne za 459€

Tanzánia , Kilimanjaro , savana

Tanzánia je jedna z najnavštevovanejších a najpopulárnejších afrických destinácii. Famózná príroda, národný park Serengeti a skutočná divočina – to vás v Tanzánii celkom určite čaká. Vďaka aktuálnej ponuke spoločnosti SwissAir sa sem máte možnosť dostať s letenkami z Viedne už od 459€!

SwissAir je pritom špičková európska aj svetová letecká spoločnosť. V tohtoročnom rebríčku najlepších leteckých spoločností sveta sa umiestnila na 15.mieste. To znamená, že aj počas letu môžete očakávať veľmi vysoký štandard.

Termínov je dostupných aktuálne skutočne veľa. Máte si možnosť vybrať z dátumov počas jesene, zimy či jari. Navyše, dostupný je ešte stále aj vždy atraktívny vianočný termín. 

Lety sú s jedným prestupom v Zurichu + na ceste tam absolvujete 1 technický stop v Keni, v Nairobi. 

Zobrať si so sebou môžete najviac 2 kusy podpalubnej batožiny s hmotnosťou do 23kg(spolu)

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Viedeň
Dar Es Salaam
459€
október 2016 – jún 2017

Mohlo by vás zaujímať

Víza

Zaplatíte za ne 50$ a vízum je možné obdržať aj po vstupe do krajiny. Potrebovať budete cestovný pas s platnosťou aspoň 3 mesiace po požadovanej dĺžke pobytu, spiatočnú letenku alebo iný doklad potvrdzujúci odchod z krajiny a medzinárodný očkovací preukaz proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí. Na vybavenie si pripravte aj vyplnený formulár a fotku pasového formátu. Dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace.

Čo v Tanzánii navštíviť? 

Tanzánia v sebe skrýva množstvo pokladov. Nie je to iba o národnom parku Serengeti. Určite si prezrite túto stránku na TripAdvisore:
https://www.tripadvisor.sk/Attractions-g293747-Activities-Tanzania.html
kde sa dozviete, čo konkrétne odporúčajú cestovatelia, ktorí už v Tanzánii boli. 

Kde hľadať ubytovanie?

Stránky Booking.com ponúkajú najväčšie množstvo zariadení z ktorých si môžete vybrať + tu nájdete aj konkrétne hodnotenia hotelov od klientov, ktorí ich navštívili. Pri Afrike by mohol nastať dojem, že ubytovanie bude veľmi lacné. Každopádne ak ste zvyknutí na nízke ceny ubytovania z Ázie, tu to až tak ružové nebude. 

vieden-dar-es-salaam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno