Talianska Sicília s odletom z Viedne – letenky už za 30€!

Sicília - mesto a za ním hory

Ak by ste uvažovali nad dovolenkou v Európe počas septembra, spiatočné letenky s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už za 30€!

Za najnižšiu cenu môžete letieť v druhej polovici septembra, kedy bude na turisticky rušných miestach ešte menej turistov ako bežne.

Ako príklad môžeme uviesť termín 19-26.9.2020. Stihnete si teda obehať viacero miest a ostrove. Odporúčame si požičať auto – dá sa to aj online cez Rental Cars . My osobne však odporúčame auto riešiť až na poslednú chvíľu, keď budete mať istotu, že letíte.

Kalendár termínov pri letoch do Catanie si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
30€
19-26.9.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Do Viedne sa môžete dostať napríklad autobusovou spoločnosťou Slovak Lines. Jednosmerné lístky sú dostupné už od 5,90€. Na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť cenovky na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)