ŠVÉDSKO: Letenky do Malmö za 19€

Máte radi Škandináviu? Malmö je tretím najľudnatejším mestom Švédska s výbornou polohou vďaka ktorej môžete počas jedného výletu spolu s Malmöm spoznať aj hlavné mesto Dánska – Kodaň. V aktuálnej ponuke spoločnosti WizzAir aktuálne nájdete letenky s cenou už od 19€ za spiatočný let.

A nemusíte byť ani členmi Wizz Discount Club. Táto cena platí ako pre členov, tak aj pre nečlenom. 

Za najnižšiu cenu sú dostupné termíny počas novembra + jeden termín v októbri (13-18.10.2016). 

Lety sú priame. Zobrať si so sebou za najnižšiu sumu môžete iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Malmo
19€
17-20.11.2016

Ako sa dostať do Kodane?

Na trase Malmo -> Kodaň a späť využite ponuku autobusovej spoločnosti FlixBus. Ceny sa tu bežne pohybujú okolo 5€ za jednu cestu. Celkovo vás teda doprava tam aj späť bude stáť 10€. Treba počkať ešte pár týždňov kým lístky na vyššie spomenutý termín budú na FlixBus-e dostupné.

Kde nájsť lacné ubytovanie?

Škandinávia nie je čo sa cien týka zrovna výhodným regiónom. Aj ceny ubytovania sú tu zväčša vyššie. Najlacnejšie možnosti prenocovať hľadajte na stránkach Airbnb.com u miestnych hostiteľov, kde sa často krát viete dostať na veľmi prijateľné sumy.

Prípadne ak už predsa len chcete klasické ubytovacie zariadenie, hľadajte na stránkach Booking.com. Rátajte však s vyššími cenami u klasických hotelov.

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / Booking.com
budapest-malmo4

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno