ŠVAJČIARSKO: Letenky do Ženevy dostupné už od 39€

S letmi EasyJet-u pokračujeme aj dnes. Máme tu pre vás tip na letenky do Švajčiarska – konkrétne do mesta Ženeva. Spiatočné letenky sem kúpite už od 39€

EasyJet je istým spôsobom špeciálny. Platí u neho totižto to, že čím viac leteniek si kúpite, tým menšiu cenu za jednu letenku získate. Ak sa teda rozhodnete letieť vo štvorici, každý z vás za letenku zaplatí spomenutých 39€. Ak poletíte vo dvojici, cena bude 44€ za spiatočnú letenku. Pri jednej kúpenej letenke potom 55€!

Za ceny okolo 39€ a o niečo vyššie viete kúpiť letenky na január – marec 2018 – kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke. Sú tam uvádzané ceny pri rezervácii pre jednu osobu. Cena za letenku pri rezervácii štyroch leteniek je vždy asi o 15€ nižšia(pri rezervácii cez EasyJet)

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať pomerne veľkú príručnú batožinu s rozmermi 56x45x25cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Ženeva
39€
napr. 26-28.1.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ubytovanie priamo v Ženeve, za ktoré zaplatíte dvaja 108€ – 54€/osoba, 27€/osoba/noc. To je na to, že ide o Ženevu veľmi dobrá cena.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo(na nákup ubytovania nad 72€)!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno