Spúšťame nový cestovateľský podcast: Výletníci!

Odteraz nás budete môcť nie iba čítať, ale aj počúvať. Spúšťame nový podcast „Výletníci“, ktorý si budete môcť vypočuť každý týždeň v neďelu večer. Samozrejme dostanete sa k nemu aj kedykoľvek inokedy, keď budete mať čas. Podcastom vás bude sprevádzať Viera Šedá alebo občasne Michal Holaň. Nájdete ho postupne na všetkých možných platformách. Nielen na našej stránke, ale aj na Spotify, Apple a kde len vám napadne. Prvý diel nájdete v tomto článku nižšie.

Čo je to podcast? 

Vieme. Tiež nemáme veľmi v obľube tieto anglické výrazy, avšak nič slovenské hádam pre tento fenomén ani neexistuje. Je to jednoducho audio, ktoré si budete môcť vypočuť online, ale aj offline.

O čom budú naše podcasty?

Budú to najmä rozhovory s ostatnými cestovateľmi, ktorí nás aj vás môžu inšpirovať, alebo super poradiť. Zameriavať sa budeme na rôznych hostí a rôzne oblasti cestovania. Už teraz máme pripravených niekoľko zaujímavých dielov. Veď vypočujte si o tom rovno v našom prvom krátkom úvodnom dieli.

Nájdete ho aj na Spotify TU.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.