Emirates logo

Hodnotenie cestovateľov

Možnosti zábavy9.5
Jedlo9.2
Palubný personál9.8
Cena/kvalita9.6
Lety na čas10
Pohodlie9.9
Celková spokojnosť8.6

Emirates sa pravidelne umiestňuje na popredných priečkach hlasovaní o najlepšiu aerolinku sveta. V roku 2017 sa stali víťazom TripAdvisor Traveller's Choice a kto už niekedy zažil let s Emirates vie, že to nie je nič prekvapujúce. Víťazstvo si aerolinka odniesla aj v kategóriách najlepšia ekonomická trieda a najlepšia prvá trieda.

Komerčné lety začala spoločnosť Emirates obsluhovať v roku 1985. Moderný Airbus A380 a najväčší Boeing 777, príjemný personál a skvelé služby na palube sú to, čo si ľudia so značkou spájajú.

Z Bratislavy do celého sveta

Potešujúca správa pre Slovákov je spolupráca Emirates a flyDubai, vďaka čomu bude Bratislava spojená s desiatkami destinácii po celom svete. V praxi to bude fungovať tak, že z Bratislavy do Dubaja vás prepraví flyDubai a potom prestúpite na lietadlo spoločnosti Emirates, ktorým poletíte do konečnej destinácie.

Výber letenky a rozmery batožiny

Pri vyhľadávaní letov si volíte tiež triedu, v ktorej budete letieť – Economy, Business a First class.

To aký komfort vás čaká, si predstavíte najlepšie po pozretí týchto videí:

ECONOMY

BUSINESS

FIRST CLASS

Emirates sa pýši veľkorysou batožinovou politikou. Pasažieri v ekonomickej triede majú rozdelenú maximálnu hmostnosť batožiny podľa typu letenky – Special do 20 kg, Saver, Flex do 30 kg, Flex Plus má nárok na 35 kg batožiny. V Business class je to maximálne 40 kg a vo First class do 50 kg.

Príručná batožina pre ekonomickú triedu musí spĺňať rozmery 55 x 38 x 20cm a maximálnu váhu 7 kg. Pre Business a First class platí pravidlo 2 batožín, jedna s rozmermi maximálne 45 x 35 x 20cm + druhá 55 x 38 x 20cm alebo obal na oblek. Obe maximálne do 7 kg.

Check-in a ako sa dostanete k letenke

Check-in si urobíte pohodlne cez internet, kde si zvolíte svoje sedadlo a stiahnete palubný lístok do počítača (treba ho vytlačiť) alebo mobilu.

Kontaktné informácie

Prehľadná stránka www.emirates.com vám poskytne odpovede na všetky dôležité témy, ktoré pasažierov môžu zaujímať. Okrem toho môžete sledovať novinky cez sociálne siete: Facebook, Twitter, Instagrame, Google+, LinkedIn a YouTube.

Emirates – informácie o spoločnosti

Čo hovoria cestovatelia? Ohodnoť spoločnosť aj ty
Zoradiť podľa

Buď prvý, kto napíše hodnotenie!

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Ohodnoť spoločnosť aj ty

ZDIEĽAŤ
Na voľnej nohe s batohom na chrbte trávi väčšinu roka v Juhovýchodnej Ázii. Zásobujem weby klientov kvalitným obsahom, každý deň bojuje so šialenosťami v druhom indonézskom domove a o tom všetkom bloguje.