SPLIT z Viedne – júnový výlet s letenkami od 35€!

pobrežie Split-u

Júnový výlet do chorvátskeho Splitu! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne, ktorých cena začína už na 35€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 35€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 55€. Neodporúčame však letenky kupovať ako nečlen. Viac sa oplatí kupovať letenky ako člen(viac si o tom môžete prečítať nižšie pod tipom na ubytovanie)

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 14-19.06.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. V júni sa už dá bežne kúpať bez najmenších problémov a teploty nie sú ďaleko od tých v júli či auguste.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Split
od 35€
napr. 14-19.06.2023

Tip na ubytovanie

Hotel Villa Diana3* hotel v Splite kúsok od mora. Izby majú klimatizáciu, TV, WiFi aj vlastnú kúpeľňu. Od najbližšej pláže budete vzdialení asi 400 metrov. Pri viac ako 600 hodnoteniach má priemer 9,1/10(a 9,6/10 za polohu). V cene sú aj raňajky. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 764€ – 382,00€/osoba, 76,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Prečo nekupovať letenky bez členstva Wizz Discount Club?

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 35€ + 35€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 55€ + 55€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Splitu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)