SPLIT z Viedne – júnový výlet s letenkami od 35€!

pobrežie Split-u

Júnový výlet do chorvátskeho Splitu! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne, ktorých cena začína už na 35€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 35€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 55€. Neodporúčame však letenky kupovať ako nečlen. Viac sa oplatí kupovať letenky ako člen(viac si o tom môžete prečítať nižšie pod tipom na ubytovanie)

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 14-19.06.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. V júni sa už dá bežne kúpať bez najmenších problémov a teploty nie sú ďaleko od tých v júli či auguste.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Split
od 35€
napr. 14-19.06.2023

Tip na ubytovanie

Hotel Villa Diana3* hotel v Splite kúsok od mora. Izby majú klimatizáciu, TV, WiFi aj vlastnú kúpeľňu. Od najbližšej pláže budete vzdialení asi 400 metrov. Pri viac ako 600 hodnoteniach má priemer 9,1/10(a 9,6/10 za polohu). V cene sú aj raňajky. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 764€ – 382,00€/osoba, 76,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Prečo nekupovať letenky bez členstva Wizz Discount Club?

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 35€ + 35€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 55€ + 55€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Splitu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?