SPLIT z Viedne – dovolenka na september/október s letenkami od 25€!

chorvatsko split dovolenka
Zátoka v chorvátsku pri mestečku Split.

Dovolenka na juhu Európy v Chorvátsku! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Splitu už od 25€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 25€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 35€.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 27.09-04.10.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť. Bežne sa aj v tomto období pohybujú teploty v Splite niekde medzi 22-26°C. 

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Split
od 25€
napr. 27.09-04.10.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Bežne – čím bližšie je termín odletu, tým je ubytovanie drahšie. Preto sme si pre vás pripravili rovno aj tipy na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Guesthouse Lovre3* ubytovanie s výbornou polohou v Splite asi 400 metrov od centra mesta a 1000 metrov od najbližšej pláže. Pri viac ako 160 hodnoteniach má priemer 8,8/10. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 450€ – 225,00€/osoba, 32,14€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Splitu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)