Spiatočné letenky do Ženevy už od 28€

Švajčiarsko nepatrí k našim častým destináciam. Keď už aj sem nejaká nízkonákladovka letí, tak nie vždy sú to úplne tie najviac lo-cost ceny aké sa dajú nájsť. Dnes je však iný! Máme tu pre vás zaujímavé letenky do populárnej Ženevy s cenovkou 28€.

Konkrétne ide o letenky spoločnosti EasyJet s odletom z Krakowa. Takúto cenu dosiahnete ak si kúpite na jednej rezervácii 4 letenky. Ak poletíte dvaja, cena jednej letenky bude 32€, ak pôjdeš sám tak 36€.

Za najnižšiu cenu sú také kratšie termíny dostupné iba dva počas decembra – 10-13.12.2016 a 3-6.12.2016.

Lety sú priame. Spoločnosť EasyJet vám umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu cenu 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 56 x 45 x 25cm.

EasyJet lieta za nízku sumu aj z Viedne. Začína to však na 66€ pre jednotlivca, 58€/osoba pri dvoch letenkách  na rezervácii a 53€ pri štyroch letenkách(napríklad 20-23.3.2017)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakow
Ženeva
od 28€
10-13.12.2016

Tip na ubytovanie

Švajčiarsko bez pochýb patrí ku krajinám, kde sa oplatí stráviť čas aj na ponukami miestnych na Airbnb.com. Už len kvôli tomu že mesto je samo o sebe veľmi drahé a ubytko taktiež.

Ak chcete byť ubytovaní v centre, využite túto ponuku – dostanete sa na cenu 36€/osoba/noc(pre dvoch), čo je najmenej čo môžete očakávať. Pre štyroch je situácia čosi zložitejšia ak chcete bývať spolu – ak vám však nevadí byť trošku ďalej, pozrite sa na túto ponuku – od 23€/osoba/noc

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / HotelsCombined.com

letenky Ženeva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno