Španielska ANDALÚZIA – letenky z Viedne už za 27€!

Malaga, večerné mesto

A čo by ste povedali na dovolenku v Andalúzii na prelome júla/augusta? Máme tu pre vás tip na letenky do Malagy, ktorých cena začína už na 27€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto čiastku si môžete kúpiť letenky napríklad v termíne 28.7-2.8.2021. V stredu odletíte a v pondelok sa vrátite naspäť. Letieť sa dá ale aj na dlhšie za rovnakú cenu. Napríklad v termínoch 25.7-2.8.2021 či 26.7-2.8.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Malagy v kalendároch termínov na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
27€
napr. 28.7.-2.8.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke.

Tip na ubytovanie

El Nogal Home – ubytovanie sa nachádza len 12 km od letiska v Malage a 5 minút chôdze od pláže. Za 5 noci tu zaplatíte ako dvojica za izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou a WiFi 286€ – 143€/osoba, 29€/osoba/noc. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie priemerne 8/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Malage so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)