ŠKÓTSKO z Bratislavy – Edinburgh s letenkami za 74€!

Edinburgh mesto

Máme tu pre vás aj tip na letenky do jedného z najkrajších miest Veľkej Británie! Škótsky Edinburgh je počas júna dostupný už za 74€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 07-10.06.2023. V stredu z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Edinburgh
74€
napr. 07-10.06.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Best Western Kings Manor 3* ubytovanie v Edinburghu s viac ako 5000 hodnoteniami s priemerom 8,5/10. Nachádza sa asi 6-7km od centra Edinburghu, no na druhej strane to budete mať kúsok k moru – asi 10 minút chôdze k pláži Portobello. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 580€ – 290,00€/osoba, 96,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Edinburghu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?