SKOPJE z Bratislavy – májové letenky už od 20€!

Skopje , Macedónsko

Májový výlet do hlavného mesta Severného Macedónska? Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy už od výborných 20€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 20€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 40€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 20€ + 20€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 40€ + 40€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 15-18.05.2022. V nedeľu z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
40€
napr. 15-18.05.2022

Tip na ubytovanie

Moodeight Apartments4**** krásne ubytovanie so skvelými hodnoteniami(priemer 9,5/10). Od absolútneho centra mesta sa nachádza 1,4km(15 minút peši). Dostupný budete mať štúdiový apartmán s balkónom s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, TV, klimatizáciou aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 116€ – 58,00€/osoba, 19,33€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do Severného Macedónska

Do Severného Macedónska sa dá bez problémov cestovať s platným potvrdením o plnom očkovaní, negatívnom teste alebo prekonaní Covidu19. Kompletné informácie nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

letenky z Bratislavy do Skopje

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)