SKOPJE z Bratislavy – májové letenky už od 20€!

Skopje , Macedónsko

Májový výlet do hlavného mesta Severného Macedónska? Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy už od výborných 20€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 20€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 40€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 20€ + 20€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 40€ + 40€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 15-18.05.2022. V nedeľu z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
40€
napr. 15-18.05.2022

Tip na ubytovanie

Moodeight Apartments4**** krásne ubytovanie so skvelými hodnoteniami(priemer 9,5/10). Od absolútneho centra mesta sa nachádza 1,4km(15 minút peši). Dostupný budete mať štúdiový apartmán s balkónom s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, TV, klimatizáciou aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 116€ – 58,00€/osoba, 19,33€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do Severného Macedónska

Do Severného Macedónska sa dá bez problémov cestovať s platným potvrdením o plnom očkovaní, negatívnom teste alebo prekonaní Covidu19. Kompletné informácie nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

letenky z Bratislavy do Skopje

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?