SINGAPUR z Viedne – letenky Qatar Airways za 669€!

Gardens by the Bay, Singapur
Gardens by the Bay, Singapur

Akciové letenky spoločnosti Qatar Airways do ázijského Singapuru! Máme tu pre vás tip na výhodné letenky z Viedne už za 669€!

Letieť je možné v termínoch od apríla 2023 do januára 2024. Je si z čoho vyberať, termínov je skutočne dostupných veľmi veľa.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Qatar Airways patrí dlhodobo k najlepším leteckým spoločnostiam na svete. V tohtoročnom rebríčku SKYTRAX sa umiestnila na 1. mieste ako najlepšia letecká spoločnosť sveta.

Prestupovať budete jedinýkrát v meste Doha. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Singapur
669€
apríl 2023 – január 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne do Singapuru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?