Simona a Vlado: KEĎ SME SA IŠLI NAJESŤ na Azoroch, v Lisabone a v Porte. (PODCAST)

Sú super kreatívny pár. Simona miluje módu, a rada vymýšľa ako a kde si spraviť peknú fotku. Vlado sa venuje fotografii a rád Simone vyhovie. Obaja majú krásnu prácu, čo môžete vidieť na ich instagramových profiloch https://www.instagram.com/simonasinova/ https://www.instagram.com/vladovojtela/. Občas sa spolu vyberú na výlet a je to naozaj pastva pre oči.

  • Rozprávame sa o tom, ako boli dovolenkovať v Lisabone, kde porozprávajú o Pink street, Time out Market, o tom, kde zjesť najlepšie typické koláčiky Pastel de Nata, a aj o tom, že typickou zubačkou sa neoplatí viezť, stačí sa na ňu pozerať.
  • „Na Azoroch sa oplatí zablúdiť,“ povedal Vlado a zatúlali sa kade-tade. Prechádzali sa po čajových plantážach, boli na ananásovej farme, videli ako sa vďaka termálnym prameňom varí jedlo. Našli krásne pláže a Simona sa nechcene okúpala v oceáne.
  • Porto im učarovalo atmosférou a radi by tam zobrali na výlet svojich rodičov. Rozprávajú o jedle, lebo skoro každý ich zážitok začína „keď sme sa išli najesť…“ Okúsili si aj degustáciu vína – svojským spôsobom a spomenú aj cestovateľskú vychytávku, z ktorej sa veľmi tešili.

Dve hodiny o cestovaní, jedení, fotení a aj o sociálnych sieťach. Také je naše rozprávanie.

Na Spotify počúvaj tu:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.