Simona a Vlado: KEĎ SME SA IŠLI NAJESŤ na Azoroch, v Lisabone a v Porte. (PODCAST)

Sú super kreatívny pár. Simona miluje módu, a rada vymýšľa ako a kde si spraviť peknú fotku. Vlado sa venuje fotografii a rád Simone vyhovie. Obaja majú krásnu prácu, čo môžete vidieť na ich instagramových profiloch https://www.instagram.com/simonasinova/ https://www.instagram.com/vladovojtela/. Občas sa spolu vyberú na výlet a je to naozaj pastva pre oči.

  • Rozprávame sa o tom, ako boli dovolenkovať v Lisabone, kde porozprávajú o Pink street, Time out Market, o tom, kde zjesť najlepšie typické koláčiky Pastel de Nata, a aj o tom, že typickou zubačkou sa neoplatí viezť, stačí sa na ňu pozerať.
  • „Na Azoroch sa oplatí zablúdiť,“ povedal Vlado a zatúlali sa kade-tade. Prechádzali sa po čajových plantážach, boli na ananásovej farme, videli ako sa vďaka termálnym prameňom varí jedlo. Našli krásne pláže a Simona sa nechcene okúpala v oceáne.
  • Porto im učarovalo atmosférou a radi by tam zobrali na výlet svojich rodičov. Rozprávajú o jedle, lebo skoro každý ich zážitok začína „keď sme sa išli najesť…“ Okúsili si aj degustáciu vína – svojským spôsobom a spomenú aj cestovateľskú vychytávku, z ktorej sa veľmi tešili.

Dve hodiny o cestovaní, jedení, fotení a aj o sociálnych sieťach. Také je naše rozprávanie.

Na Spotify počúvaj tu:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?