Silvestrovský AMSTERDAM – letenky z Viedne za 66€!

amsterdam
Bicykle, farebné kvety a kanál - typická fotka z Amsterdamu

Čo tak stráviť výlet v obľúbenom holandskom Amsterdame? Máme tu pre vás tip na letenky do hlavného mesta Holandska na oslavu Nového roka, ktoré vás budú stáť iba 66€!

Za túto cenu sú letenky dostupné v termíne 31.12.2021-3.1.2022. Z Viedne do Amsterdamu odlietate o 9:45 doobeda v piatok. Naspäť letíte v pondelok letom o 18:05. Neminiete teda ani veľa dovolenky, keďže ide o predĺžený víkend.

Odporúčame však v prípade záujmu rezervovať čo najskôr. Je možné, že za najnižšiu cenu je dostupných len niekoľko leteniek a po ich vyčerpaní cena stúpne.

Letenky do Amsterdamu sú vo všeobecnosti o niečo drahšie ako do iných európskych miest. Ak by ste si chceli pozrieť aj ďalšie dostupné linky do hlavného mesta Holandska, nájdete ich napríklad na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 45x36x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme doplatiť. Viac info nájdete tu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Amsterdam
66€
31.12.2021-3.1.2022

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ponuky na Airbnb vychádzajú cenovo lepšie ako klasické hotely v Amsterdame. Pri tejto ponuke vás 3 noci počas silvestrovského termínu budú stáť 254€ – 127€/osoba, 42€/osoba/noc. Dostupnú budete mať spálňu pre dvojicu.

Celú ponuku na Airbnb si môžete pozrieť na tejto stránke, na Bookingu na tejto stránke.

Vstup do Holandska a návrat na Slovensko

Momentálne Holandsko nevyžaduje očkovaniu, test či karanténu. Ak by sme však boli preradení do rizikovejšej skupiny krajín, pri vstupe by sa v tomto prípade vyžadovalo potvrdenie o zaočkovaní alebo negatívny  test. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. Na prelom decembra/januára ale ešte lístky v predaji nie sú. Tie tam budú až v novembri.

letenky z Viedne do Amsterdamu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?