SILVESTER na juhu Talianska – letenky do Bari už za 10€!

Bari, Apúlia, Taliansko

Ak uvažujete kam by ste mohli vycestovať počas Silvestra, máme tu pre vás tip na letenky na juh Talianska, kde budete môcť osláviť Nový rok. A stáť vás budú iba 10€!

Letí sa v termíne 30.12-2021-6.1.2022, čiže na týždeň. Ak by ste chceli letieť na kratšie – dá sa, no to vás letenky budú stáť už o pár desiatok eur viac. Pri príchode už 4.januára by bola cena leteniek 23€, pri príchode 2.januára 33€.

Dostupné sú za najnižšiu cenu aj ďalšie decembrové termíny, ak by ste mali napríklad chuť navštíviť predvianočné Bari. V termíne 4-9.12.2021 vás letenky budú stáť rovnako 10€.

Ďalšie linky do tohto talianskeho mesta si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
10€
30.12.2021-6.1.2022

Tip na ubytovanie

Bed & Breakfast „Il Priscio“ – izba s balkónom v Bari na týždeň s cenou 302€ na 7 nocí – čiže 152€/osoba, 22€/osoba/noc. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie priemerne 9,2/10. Dostupné budete mať aj WiFi pripojenie, Tv či klimatizáciu.

Celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Bari

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)