SILVESTER – letenky do Londýna za 30€, do Ríma za 37€!

Londýn, Rím, Silvester

Hľadáte ešte tipy na lacné letenky na Silvestra? Máme tu pre vás tip na letenky do Londýna či Ríma, pričom za letenky zaplatíte iba pár desiatok eur!

V prípade Londýna konkrétne 30€ za let tam aj naspäť dohromady s odletom z Košíc, do Ríma 37€ s odletom z Viedne a návratom do Bratislavy.

Letenky na Silvestra pritom bývajú väčšinou jedny z najdrahších počas celého roka. Aj drahé boli. Dnes však Ryanair ceny leteniek znížil.

Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr. Akonáhle sa najlacnejšie letenky rozpredajú, cena stúpne vyššie.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Letenky na Silvestra do Londýna

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Londýn
30€
31.12.2022-2.1.2023

Letenky na Silvestra do Ríma

V prípade letov do Ríma musíte rezervovať dve jednosmerné letenky kvôli tomu, že z iného letiska odletíte a na iné letisko priletíte. Tiež si dajte pozor, že prilieta sa síce na letisko Fiumicino, no naspäť letíte z letiska Ciampino.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rím Fiumicino
17€
31.12.2022
Rím Ciampino
Bratislava
20€
6.1.2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

SILVESTER - letenky do Londýna za 30€, do Ríma za 37€!SILVESTER - letenky do Londýna za 30€, do Ríma za 37€!SILVESTER - letenky do Londýna za 30€, do Ríma za 37€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)