SICÍLIA z Viedne – marcové letenky už za 10€!

Sicília - mesto a za ním hory

Treťou dnešnou zlacnenou talianskou destináciou je Catania na ostrove Sicília. Spiatočné letenky na marec sú dostupné za výborných 10€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 9-16.3.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť. Okrem toho je možné letieť už aj o týždeň skôr v termíne 2-9.3.2022.

Denné teploty v tomto období už bežne vystúpajú  niekde okolo 16-21°C podľa dát z posledných rokov. Na kúpanie to ešte nebude, no na príjemné spoznávanie ostrova sú to ideálne teploty.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
10€
napr. 2-9.3.2022
Viedeň
Catania
10€
napr. 9-16.3.2022

Požičanie auta na Sicílii

A ak by ste nechceli ostávať iba na jednom mieste, pravdepodobne budete rozmýšľať o prenajatí auta. To je veľká výhoda cestovania mimo sezónu – prenájom je výrazne výrazne lacnejší. Auto na letisku v Catanii si viete na celý týždeň požičať už od 38€!

Porovnanie ponúk jednotlivých autopožičovní nájdete napríklad na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

B&B LEITMOTIV CATANIA – veľmi dobre hodnotené ubytovanie v Catanii, kedy má pri viac ako 250 hodnoteniach priemer 9,3/10. Za izbu na 7 nocí s vlastnou kúpeľňou, TV či WiFi zaplatíte ako dvojica 402€ – 201€/osoba, 28,7€/osoba/noc. V cene sú pritom aj raňajky!

Celú ponuku ubytovania v Catanii si prípadne viete pozrieť na tejto stránke.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni jazdí skoro každú hodinu slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky kúpite už od 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)