SICÍLIA z Viedne – júlové letenky už za 25€!

Sicília pláže
Sicília

A čo by ste povedali na júlové letenky na krásnu Sicíliu? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sa dnes dajú na júl zarezervovať už za 25€.

Poletíte so spoločnosťou WizzAir, no na to aby ste kúpili letenky za najnižšiu cenu dnes nepotrebujete ani Wizz Discount Club.

Za 25€ sú letenky dostupné v termíne 13-20.7.2021, za 30€ sa potom dajú kúpiť v termíne o týždeň neskôr 20-27.7.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Catanie na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
25€
13-20.7.2021

Tip na ubytovanie

Nero Basalto Azzurro Mare – skvele hodnotené ubytovanie pri Catanii(9,2/10) kúsok od mora s cenou 574€ na týždeň pre dvojicu s raňajkami v cene – 287€/osoba, 41€/osoba/noc. Dostupnú budete mať vlastnú klimatizovanú izbu s kúpeľňou, TV a WiFi. Od letiska sa ubytovanie nachádza iba 10 kilometrov.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Sicílii na tejto stránke. Je si z čoho vyberať. 

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)