SICÍLIA z Bratislavy – júnové letenky už za 79€!

Sicília pláže
Sicília

Júnová dovolenka na krásnej talianskej Sicílii. Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Trapani za 79€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 08-15.06.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Stred júna je už vhodný bez problémov na kúpanie. Teploty už bežne môžete očakávať okolo 30°C.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Trapani
79€
napr. 08-15.06.2023

Tip na ubytovanie

?☀️? Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel Al Madarig3* ubytovanie asi 37km od letiska v Trapani v historickom centre mestečka Castellammare Del Golfo. Pri viac ako 600 hodnoteniach má priemer výborných 8,6/10(a ešte lepších 9,7/10 za polohu). Od pláže budete vzdialení len 50 metrov. Izby majú balkón, klimatizáciu, TV, WiFi aj vlastnú kúpeľňu. V cene sú aj raňajky. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 808€ – 404,00€/osoba, 57,71€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy na Sicíliu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?