SICÍLIA s odletom z Viedne – augustové letenky už od 28€!

Sicília - mesto a za ním hory

Aj na Sicílii sa dá dovolenkovať toto leto pomerne lacno. Máme tu pre vás tip na letenky, ktoré na august kúpite už za 28€ + tip na ubytovanie 350 metrov od pláže s cenou 207€/osoba za týždeň.

Najlacnejšie letenky sú dostupné na koniec augusta. Poletíte v termíne 24-31.8.2021 – od utorka do utorka. 

Letí sa s WizzAirom a v tomto prípade nemusíte mať ani kúpené členstvo WDC na dosiahnutie ceny 28€. Tá je momentálne pre všetkých.

Na Sardíniu sa však dá letieť viacerými linkami z rôznych miest. Kalendáre termínov si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
od 28€
24-31.8.2021

Tip na ubytovanie

Casavacanze Villarosa – ubytovanie s pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8,8/10. Nachádza sa len 350 metrov od pláže. Za 2€/deň je možné využívať aj vonkajší bazén. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, WiFi a TV a za týždennú dovolenku dáte ako dvojica 414€ – 207€/osoba,  29,5€/osoba/noc. Od letiska v Catanii budete len 20 kilometrov.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)