SICÍLIA – odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!

Sicília - mesto a za ním hory

Májový výlet na Sicíliu? Máme tu pre vás tip na multi-city letenky na tento populárny taliansky ostrov s cenou už za 16€!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 11-19.05.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Najskôr letíte z Viedne do Catanie a o niečo viac ako týždeň letíte z Palerma do Viedne. Táto možnosť kombinácie dvoch jednosmerných leteniek je teda vhodná pre tých z vás, ktorí by ste si chceli Sicíliu prejsť – pravdepodobne aj s požičaním auta.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
8€
napr. 11.05.2022
Palermo
Viedeň
8€
napr. 19.05.2022

Požičanie auta

V termíne 11-19.05.2022 si viete požičať auto od 306€. To pri dvojici vychádza na 153,00€/osoba, 19€/osoba/deň. Pri štvorici 76€/osoba, 9,5€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke(vyzdvihnutie v Catanii, vrátenie v Palerme)

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály –Trivago či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúkajú ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

SICÍLIA - odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!SICÍLIA - odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)