SICÍLIA – odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!

Sicília - mesto a za ním hory

Májový výlet na Sicíliu? Máme tu pre vás tip na multi-city letenky na tento populárny taliansky ostrov s cenou už za 16€!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 11-19.05.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Najskôr letíte z Viedne do Catanie a o niečo viac ako týždeň letíte z Palerma do Viedne. Táto možnosť kombinácie dvoch jednosmerných leteniek je teda vhodná pre tých z vás, ktorí by ste si chceli Sicíliu prejsť – pravdepodobne aj s požičaním auta.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
8€
napr. 11.05.2022
Palermo
Viedeň
8€
napr. 19.05.2022

Požičanie auta

V termíne 11-19.05.2022 si viete požičať auto od 306€. To pri dvojici vychádza na 153,00€/osoba, 19€/osoba/deň. Pri štvorici 76€/osoba, 9,5€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke(vyzdvihnutie v Catanii, vrátenie v Palerme)

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály –Trivago či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúkajú ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

SICÍLIA - odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!SICÍLIA - odlet z Catanie s návrat z Palerma s letenkami za 16€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?