SICÍLIA na prvú polovicu septembra – letenky už za 18€!

Sicília - mesto a za ním hory

Tip na letenky ku moru na prvú polovicu septembra! Spiatočné letenky na krásnu Sicíliu sú dostupné pri odlete z Viedne už za 18€ za let tam aj naspäť dohromady!

Dostupný je termín na týždennú dovolenku – 7-14.9.2021. V utorok odletíte a o týždeň neskôr ste naspäť.

Letieť sa ale dá aj na kratší termín na predĺžený víkend od soboty do utorka. Za rovnakú cenu v termíne 11-14.9.2021.

Do Catanie však nelieta iba WizzAir. Ďalšie dostupné linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
18€
napr. 7-14.9.2021
Viedeň
Catania
18€
napr. 11-14.9.2021

Tip na ubytovanie

Villa Santantonioubytovanie len kúsok od mora, približne 150 metrov od pláže. Predchádzajúci dovolenkári ho hodnotia v priemere 8,4/10. Za izbu s balkónom, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou dáte na 7 nocí iba 322€ – 161€/osoba, 23€/osoba/noc. V cene máte aj raňajky!

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami dostupných zariadení na Sicílii na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?