SICÍLIA: Letenky do Catanie od 33€

Sicília - mesto a za ním hory

Pripravili sme si pre vás ďalší tip na lacné letenky na Sicíliu. Nedávno sme vás informovali o lacných letenkách z Bratislavy do Trapani. Dnes tu pre vás máme letenky spoločnosti WizzAir z Budapešti do Catanie, ktorých cena začína už na 33€.

Za takúto čiastku máte možnosť nakupovať letenky spoločnosti WizzAir ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak dobrých 51€. Členstvo si však určite kúpte. Pre dvojicu stojí iba 30€ a najbližší rok budete mať možnosť nakupovať letenky tejto spoločnosti za akciové ceny. Viac si môžete prečítať v tomto článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín na prelome mája a júna, kedy by už na juhu Európy mohlo byť celkom teplo – 30.5-8.6.2017

Za najnižšiu sumu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Catania
od 33€
30.5-8.6.2017

Tip na ubytovanie

City-In Hostel B&B – v Catanii sa môžete ubytovať napríklad v tomto hosteli. Okrem dobrých hodnotení od predchádzajúcich klientov má aj fajn cenu – 340€ – 170€/osoba, 18,8€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.