SICÍLIA: Letenky do Catanie od 33€

Sicília - mesto a za ním hory

Pripravili sme si pre vás ďalší tip na lacné letenky na Sicíliu. Nedávno sme vás informovali o lacných letenkách z Bratislavy do Trapani. Dnes tu pre vás máme letenky spoločnosti WizzAir z Budapešti do Catanie, ktorých cena začína už na 33€.

Za takúto čiastku máte možnosť nakupovať letenky spoločnosti WizzAir ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak dobrých 51€. Členstvo si však určite kúpte. Pre dvojicu stojí iba 30€ a najbližší rok budete mať možnosť nakupovať letenky tejto spoločnosti za akciové ceny. Viac si môžete prečítať v tomto článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín na prelome mája a júna, kedy by už na juhu Európy mohlo byť celkom teplo – 30.5-8.6.2017

Za najnižšiu sumu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Catania
od 33€
30.5-8.6.2017

Tip na ubytovanie

City-In Hostel B&B – v Catanii sa môžete ubytovať napríklad v tomto hosteli. Okrem dobrých hodnotení od predchádzajúcich klientov má aj fajn cenu – 340€ – 170€/osoba, 18,8€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

SICÍLIA: Letenky do Catanie od 33€

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?