SIBIU z Viedne – predĺžený víkend s letenkami za 34€! (odlet už o pár dní)

Sibiu, Rumunsko

Čo tak už vo štvrtok letieť na výlet do krásneho rumunského mesta Sibiu? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky z Viedne už za 34€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 13-16.10.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Na piatok, sobotu a nedeľu navyše hlásia aj pekné slnečné počasie. Vo štvrtok ešte očakávajte dážď – no do Sibiu aj tak prídete až niekedy poobede.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sibiu
34€
napr. 13-16.10.2022

Tip na ubytovanie

Hotel Stefani – 4* hotel v Sibiu v Rumunsku so skvelými hodnoteniami s priemerom 9/10(pri viac ako 900 hodnoteniach). Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 174€ – 87,00€/osoba, 29,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Sibiu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)