SIBIU z Viedne – predĺžený víkend s letenkami za 34€! (odlet už o pár dní)

Sibiu, Rumunsko

Čo tak už vo štvrtok letieť na výlet do krásneho rumunského mesta Sibiu? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky z Viedne už za 34€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 13-16.10.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Na piatok, sobotu a nedeľu navyše hlásia aj pekné slnečné počasie. Vo štvrtok ešte očakávajte dážď – no do Sibiu aj tak prídete až niekedy poobede.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sibiu
34€
napr. 13-16.10.2022

Tip na ubytovanie

Hotel Stefani – 4* hotel v Sibiu v Rumunsku so skvelými hodnoteniami s priemerom 9/10(pri viac ako 900 hodnoteniach). Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 174€ – 87,00€/osoba, 29,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Sibiu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?