Seychely z Viedne už od 505€

Pre milovníkov exotických destinácii tu máme jednu lákavú ponuku spoločnosti Air Serbia. Ak by ste radi leteli na Seychely, obľúbené súostrovie v Indickom oceáne, letenky začínajú už na 505€!

Termíny za najnižšie sumy nájdete počas apríla,mája a júna 2016. Jeden termín uvádzame nižšie. Ak by vám nevyhovoval skúsiť môžete aj jeden z týchto:

Apr 26- Máj 5, Máj 29 – Jun 8

Lety sú s dvoma prestupmi. S jedným v Belehrade a s druhým v Abu Dhabi. V cene letenky máte jednu príručnú batožinu a jednu podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Letenky je možné rezervovať na jednom zo zahraničných portálov. Cez porovnávač cien si viete zistiť, kto ponúka danú letenku najlacnejšie. Treba však zvážiť aj aspekt spoľahlivosti. Naše skúsenosti sú také, že čím väčší portál, tým menšia šanca, že narazíte na problém. 

Okrem toho je možné zakúpiť ich aj na slovenskom Pelikane, avšak tam sú letenky dostupné s cenou 585€+.


Letenky na Seychely(Mahé)

 Odlet: Viedeň  Termín: 8-18.máj | Cena: od 505€

Nájsť najlacnejšiu ponuku Rezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine


Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány
letenky Mahe

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?