Seychely počas Vianoc a Silvestra za 571€

seychely pláž
By: Jean-Marie Hullot - CC BY 2.0

Radi by ste strávili Vianoce a Silvester niekde inde? Láka vás čo najväčšia exotika? A čo tak stráviť koniec roka na obľúbenom súostroví Seychely?!

Spoločnosť Turkish Airlines prišla s výbornou ponukou leteniek z Budapešti do hlavného mesta Mahé. Najlacnejšie letenky začínajú na atraktívnych 571€ za spiatočnú letenku. 

Letieť na Seychely za akciové ceny môžete od októbra do decembra s návratom pokojne aj počas januára. 

Predovšetkým v tomto vianočno-silvestrovskom termíne je pravdepodobnosť vypredania leteniek určite vyššia, preto v prípade záujmu odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho.

Prestupuje sa v Istanbule a zobrať si so sebou môžte okrem príručnej batožiny aj 2x podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

Rezervovať

Budapešť - Mahe od 571€(20.12.2016-2.7.2017)

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Mahé

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno