Septembrový ZAKYNTHOS – spiatočné letenky z Viedne od 30€!

grécky Zakynthos

A čo by ste povedali na dovolenku na gréckom ostrove Zakynthos po letných prázdninách? Máme tu pre vás tip na letenky na začiatok septembra s cenami už od 30€!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak aj členstvo zakúpené nemáte, letenky kúpite za stále veľmi dobrú cenu 40€.

Letí sa v termíne na týždennú dovolenku 2-9.9.2021. Vo štvrtok na obed odletíte a o týždeň podvečer sa vrátite naspäť.

Na Zakynthos sa však dá letieť viacerými linkami. Ďalšie linky a ich kalendáre termínov nájdete napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
od 30€
2-9.9.2021

Tip na ubytovanie

Villa Doris – štúdio s balkónom, výhľadom na more, vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Ubytovanie sa nachádza hneď pri mori a od letiska len 3 kilometre. Predchádzajúci klienti hodnotia zariadenie priemerne 8,8/10. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 318€ – 159€/osoba, 22,7€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Zakynthose so stovkami zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne na Zakynthos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)