Septembrový ZAKYNTHOS – na výlet ku moru s letenkami od 30€!

grécky Zakynthos

Aj na krásny grécky Zakynthos si môžete zaletieť ešte počas tohto leta. Máme tu pre vás tipy na septembrové letenky, ktoré sú dostupné už od 30€!

Najnižšiu cenu ponúka WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. No ak aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále výborných 35€!

Letieť môžete na klasickú týždennú dovolenku v termíne 9-16.9.2021, no môžete si zaletieť aj na kratší výlet v termíne 12-16.9.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky na Zakynthos na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
od 30€
napr. 9-16.9.2021
Viedeň
Zakynthos
od 30€
napr. 12-16.9.2021

Tip na ubytovanie

Christian Studios – skvele hodnotené ubytovanie v meste Laganas na Zakynthose(9,3/10). Dostupný budete mať apartmán s balkónom, vlastnou kúpeľňou, WiFi či klimatizáciou a za celý týždeň tu zaplatíte ako dvojica 252€ – 126€/osoba, 18€/osoba/noc. Pláž sa nachádza len 500 metrov od zariadenia.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Zakynthos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?