Septembrový Zakynthos – dovolenka v Grécku s letenkami od 30€!

grécky Zakynthos

A čo by ste povedali na septembrovú dovolenku na Zakynthose? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné už od 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre svojich členov Wizz Discount Club. Ak aj ale členstvo zakúpené nemáte, letenky kúpite stále za veľmi dobrú cenu 45€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Letí sa v strede septembra v termíne 12-19.9.2021. V nedeľu ráno odletíte a o týždeň neskôr na obed poletíte naspäť.

Na Zakynthos sa lieta z viacerých letísk a viacerými leteckými spoločnosťami. Ďalšie dostupné linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
30€
12-19.9.2021

Tip na ubytovanie

Villa Doris – ubytovanie v meste Laganas na Zakynthose priamo pri mori. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie vysoko – 8,7/10, za lokalitu až 9,4/10. Za 7 nocí zaplatíte za štúdio s balkónom, výhľadom na more, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou ako dvojica 318€ – 159€/osoba, 23€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Zakynthose – so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Zakynthosu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)