Septembrový ZADAR – spiatočné letenky už za 20€!

mesto Zadar

Ak by ste si stále chceli spraviť nejaký ten výlet ku moru, máme tu pre vás tip na septembrové letenky do chorvátskeho Zadaru! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za 20€!

Počas septembra sú bežne teploty v Chorvátsku stále veľmi vysoké – bežne okolo 30°C. Relax pri mori si teda bez pochýb stále užijete.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť termín 15-20.9.2021. V stredu odletíte a v pondelok sa vrátite naspäť.

Ďalšie linky do Zadaru aj z iných letísk si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zadar
20€
15-20.9.20121

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska treba mať platný európsky GreenPass – to znamená očkovanie, testovanie alebo prekonanie ochorenia. Viac informácii nájdete na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrový ZADAR - spiatočné letenky už za 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?