Septembrový ZADAR – na predĺžený víkend za 10€!

mesto Zadar

Ak by ste uvažovali o septembrovom výlete ku moru, máme tu pre vás tip na letenky do chorvátskeho Zadaru. Spiatočné letenky na predĺžený víkend sú aktuálne dostupné už za skvelých 10€ pri odlete z Budapešti!

Letí sa v termíne 23-26.9.2021. Vo štvrtok ráno do Chorvátska odletíte, v nedeľu na obed letíte naspäť.

Aj ku koncu septembra sa teploty v Zadare bežne pohybujú okolo 25°C. 

Každopádne letieť sa dá prípadne za o niečo vyššiu cenu aj z Viedne. Dostupné linky do Zadaru si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Zadar
10€
napr. 23-26.9.2021

Tip na ubytovanie

Victoria Apartments – Zadar Centre – ubytovanie v historickom centre Zadaru. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica za izbu s klimatizáciou a WiFi 126€ – 63€/osoba, 21€/osoba/noc. Predchádzajúci cestovatelia, ktorí navštívili toto zariadenie, ho hodnotia priemerne 8,3/10.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Zadare so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska je vyžadované buď očkovanie, prekonanie Covidu alebo negatívny PCR/Ag test. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Septembrový ZADAR - na predĺžený víkend za 10€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?