Septembrový výlet do RÍMA s letenkami už za 19€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

Aj do hlavného mesta Talianska sa dá letieť počas septembra za nízke ceny! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za výborných 19€!

Ako príklad môžeme uviesť termín 16-20.9.2021, kedy vo štvrtok odletíte do Ríma a v pondelok sa vrátite naspäť.

Do Ríma však lieta množstvo leteckých spoločností a ak by vám vyhovoval let z iného letiska, dostupné linky si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

TIP: Pred cestou si určite prečítajte aj tento náš článok o miestach, ktoré by ste v Ríme určite nemali minúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rím
19€
napr. 16-20.9.2021

Tip na ubytovanie

Mara's House – ubytovania s desiatkami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,4/10( a 9,6/10 za polohu). Za 4 noci tu počas septembrového výletu zaplatíte 252€ – 126€/osoba, 31,5€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, Tv a WiFi.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Ríme s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrový výlet do RÍMA s letenkami už za 19€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?