Septembrový výlet do MADRIDU – letenky už za 22€!

Madrid, Palacio Real

Klesli nám ceny leteniek do Madridu na september. Ak by ste si budúci mesiac chceli spraviť výlet do hlavného mesta Španielska, spiatočné letenky vás budú stáť iba 22€!

Za túto cenu je možné letieť v termíne 20-23.9.2021. V pondelok odletíte a vo štvrtok ste naspäť.

Dostupné sú aj termíny, ktoré zahŕňajú víkend za o niečo vyššiu cenu – v termíne 22-25.9.2021 zaplatíte 28€ či v termíne 22-26.9.2021 za 34€.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Madridu na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Madrid
22€
20-23.9.2021
Viedeň
Madrid
28€
22-25.9.2021
Viedeň
Madrid
34€
22-26.9.2021

Tip na ubytovanie

JC Rooms Puerta Del Solubytovanie v absolútnom centre Madridu s viac ako 150 pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8,2/10. Za izbu pre dvojicu s klimatizáciou, WiFi a vlastnou kúpeľňou zaplatíte 136€ – 68€/osoba, 22,5€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Madride – so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Viedeň je už zaradená v Španielskom cestovateľskom semafore ako rizikovejšia destinácia. Na vstup teda treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia.. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)