Septembrový výlet do ATÉN – letenky už za 18€!

Akropola - atény

A čo by ste povedali na septembrový výlet do hlavného mesta Grécka? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už za skvelých 18€!

Za najnižšiu cenu sa letí v druhej polovici septembra v termíne 19-22.9.2021. V nedeľu ráno odletíte a v stredu večer letíte naspäť.

Ak by ste však aj potrebovali letieť skôr, prípadne na dlhšie – ceny sú veľmi nízke v desiatkach eur za spiatočnú letenku.

Ďalšie dostupné linky do Atén a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Atény
18€
19-22.9.2021

Tip na ubytovanie

Marina's Luxury Apartment close to Acropolis – apartmán 1300 metrov od svetoznámej Akropoly. Dostupný budete mať apartmán s dvoma spálňami, balkónom, klimatizáciou, TV, Wifi a celkovou rozlohou až 60m2. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 152€ – 76€/osoba, 25€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších ubytovacích zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrový výlet do ATÉN - letenky už za 18€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?