Septembrový predĺžený víkend v Miláne alebo Bergame s letenkami iba za 31€

letenky z Viedne do Milána

September je ideálny na spoznávanie európskych miest. Medzi jedno z najobľúbenejších patrí určite talianske Miláno. Vy si ho môžete vychutnať s letenkami iba za 31€ na predĺžený víkend s letmi priamo z Bratislavy. Letí sa do blízkeho mestečka – Bergamo, odkiaľ sa jednoducho prepravíte do Milána. Aj Keď mnohí ostávajú práve v Bergame, ktoré ma tiež svoje čaro. Prečítajte si náš článok o Bergame.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 21-25.09.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bergamo
31€
napr. 21-25.09.2023

Náš tip na ubytovanie

B&B Hotel Bergamo – 3*** obľúbené ubytovanie v Bergame s viac ako 3800 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 466€ – 233,00€/osoba, 58,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Septembrový predĺžený víkend v Miláne alebo Bergame s letenkami iba za 31€

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?