Septembrový predĺžený víkend v Miláne alebo Bergame s letenkami iba za 31€

letenky z Viedne do Milána

September je ideálny na spoznávanie európskych miest. Medzi jedno z najobľúbenejších patrí určite talianske Miláno. Vy si ho môžete vychutnať s letenkami iba za 31€ na predĺžený víkend s letmi priamo z Bratislavy. Letí sa do blízkeho mestečka – Bergamo, odkiaľ sa jednoducho prepravíte do Milána. Aj Keď mnohí ostávajú práve v Bergame, ktoré ma tiež svoje čaro. Prečítajte si náš článok o Bergame.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 21-25.09.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bergamo
31€
napr. 21-25.09.2023

Náš tip na ubytovanie

B&B Hotel Bergamo – 3*** obľúbené ubytovanie v Bergame s viac ako 3800 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 466€ – 233,00€/osoba, 58,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Septembrový predĺžený víkend v Miláne alebo Bergame s letenkami iba za 31€

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.