Septembrový MYKONOS – letenky do Grécka za 37€!

Nákupná ulica Matoyianni v hlavnom meste Mykonosu, Chora
Nákupná ulica Matoyianni v hlavnom meste Mykonosu, Chora. Foto jimmy teoh, Pexels

A máme tu pre vás tip na akciové letenky na ďalší grécky ostrov – tentokrát Mykonos. Spiatočné letenky sa dajú kúpiť už od 37€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 16-23.9.2020. Odlietate teda už o týždeň a na Mykonose strávite týždeň – od stredy do stredy.

Prípadne je možné letieť v neskoršom termíne 23-30.9.2020 za 54€. Celý kalendár termínov si môžete prípadne pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu na palubu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa priplatiť priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si aj príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, prípadne sa dá doplatiť podpalubnú batožina.

Grécko je aktuálne zelená krajiny, pričom počet denných prípadov je za poslednú dobu stabilný alebo mierne klesá. To znamená, že ak by sa nič nezmenilo, po návrate nepotrebujete ani test ani domácu karanténu. 

POZOR! Pred letom do Grécka treba vyplniť tento formulár –> https://bit.ly/3eKm4tv

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mykonos
37€
16-23.9.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sa dajú kúpiť už za 5,90€ v jednom smere. Lístky sa pritom dajú kúpiť vo viac menej hodinových intervaloch. Na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť lístky na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Štúdio cez Airbnb.com – jedna z tých výhodnejších možností ubytovania na Mykonose s dobrými recenziami. Za 7 nocí dáte ako dvojica 400€ – 200€/osoba a teda 28,5€/osoba/noc. 

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na Mykonos

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)