Septembrový MADRID – letenky z Viedne už za 15€!

Madrid, Palacio Real

A čo by ste povedali na septembrový výlet do hlavného mesta Španielska? Máme tu pre vás tip na výhodné letenky, ktoré vás budú stáť iba 15€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto cenu je možné letieť vo viacerých termínoch ako napríklad: 7-13.9.2021, 13-15.9.2021, 25-28.9.2021, 15-21.9.2021, 21-25.9.2021, 22-28.9.2021.

Za o niečo vyššiu cenu(+5-10€) sa dajú zarezervovať termíny aj v ďalších dátumoch. Napríklad aj s odletom v piatok a návratom v pondelok(napríklad tu, tu alebo tu)

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky iných leteckých spoločností (prípadne s odletom z iných letísk) na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Madrid
15€
napr. 25-28.9.2021

Tip na ubytovanie

Hostal Las Fuentes2** ubytovanie v absolútnom centre Madridu s výbornými hodnoteniami s priemerom 8,4/10. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 234€ – 117€/osoba, 39€/osoba/noc. Dostupnú budete mať klimatizovanú izbu, vlastnú kúpeľňu aj WiFi. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Madride s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)