Septembrový KYJEV – na predĺžený víkend s letenkami za 36€

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Kyjev je jedno z najkrajších miest východnej Európy. Ak by ste uvažovali nad septembrovým výletom, letenky na predĺžený víkend s odletom z Bratislavy sú dostupné už za 36€!

Letí sa v termíne 17-20.9.2021 – v piatok na obed odletíte a v pondelok doobeda sa vrátite naspäť.

Ak by ste však chceli letieť na dlhšie, pri dlhších termínoch sú dostupné aj lacnejšie letenky. Napríklad v termíne 20-27.9.2021 vás letenky budú stáť 24€.

Linky aj z ďalších letísk si môžete prípadne pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kyjev
36€
17-20.9.2021
Bratislava
Kyjev
24€
20-27.9.2021

Tip na ubytovanie

Be My Guest – Apartments for trips – apartmány so skvelou polohou v centre Kyjeva. Pri 800+ hodnoteniach majú priemer až 8,5/10(9,4/10 za polohu). Za apartmán s vlastnou kúpeľňou, kuchyňou, TV, WiFi či klimatizáciou dáte ako dvojica na 3 noci iba 154€ – 77€/osoba,  25,6€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania v Kyjeve so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Covid-19: Vstup na Ukrajinu a návrat na Slovensko

Pri vstupe na Ukrajine je potrebné sa preukázať buď potvrdením o zaočkovaní alebo negatívnym Ag/PCR testom nie starším ako 72 hodín.

Rovnako tak Ukrajina vyžaduje poistenie liečebných nákladov spojených s Covidom v poisťovni, ktorá má zastúpenie aj na Ukrajine(prípadne partnerskú poisťovnňu). Poistiť sa však dá aj priamo cez štátny portál Ukrajiny(odporúčané) na tejto stránke . Pri takto krátkom výlete to vychádza pár eur na osobu.

Kompletné informácie nájdete na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Kyjeva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)