Septembrový KYJEV – na predĺžený víkend s letenkami za 36€

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Kyjev je jedno z najkrajších miest východnej Európy. Ak by ste uvažovali nad septembrovým výletom, letenky na predĺžený víkend s odletom z Bratislavy sú dostupné už za 36€!

Letí sa v termíne 17-20.9.2021 – v piatok na obed odletíte a v pondelok doobeda sa vrátite naspäť.

Ak by ste však chceli letieť na dlhšie, pri dlhších termínoch sú dostupné aj lacnejšie letenky. Napríklad v termíne 20-27.9.2021 vás letenky budú stáť 24€.

Linky aj z ďalších letísk si môžete prípadne pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kyjev
36€
17-20.9.2021
Bratislava
Kyjev
24€
20-27.9.2021

Tip na ubytovanie

Be My Guest – Apartments for trips – apartmány so skvelou polohou v centre Kyjeva. Pri 800+ hodnoteniach majú priemer až 8,5/10(9,4/10 za polohu). Za apartmán s vlastnou kúpeľňou, kuchyňou, TV, WiFi či klimatizáciou dáte ako dvojica na 3 noci iba 154€ – 77€/osoba,  25,6€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania v Kyjeve so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Covid-19: Vstup na Ukrajinu a návrat na Slovensko

Pri vstupe na Ukrajine je potrebné sa preukázať buď potvrdením o zaočkovaní alebo negatívnym Ag/PCR testom nie starším ako 72 hodín.

Rovnako tak Ukrajina vyžaduje poistenie liečebných nákladov spojených s Covidom v poisťovni, ktorá má zastúpenie aj na Ukrajine(prípadne partnerskú poisťovnňu). Poistiť sa však dá aj priamo cez štátny portál Ukrajiny(odporúčané) na tejto stránke . Pri takto krátkom výlete to vychádza pár eur na osobu.

Kompletné informácie nájdete na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Kyjeva

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)