Septembrový ISTANBUL – letenky z Viedne za 94€!

By: Arian Zwegers - CC BY 2.0

A čo by ste povedali na septembrový výlet do tureckého Istanbulu? Máme tu pre vás tip na letenky, pri ktorých zaplatíte za letenky iba 94€!

Za takúto cenu ponúka letenky turecká spoločnosť Pegasus, ktorá pravidelne lieta z viedenského letiska.

Ako príklad môžeme uviesť termín 17-22.9.2021. V piatok ráno odletíte a v stredu poobede poletíte naspäť. Budete mať teda dostatok času pozrieť si toto populárne turecké mesto.

Letieť za ceny okolo 100€ sa však dá aj v mnohých ďalších termínoch. Ak máte špecifickejšie požiadavky na dátum odletu, stačí si preklikať pre vás vhodné termíny na stránkach Pegasusu.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si ju.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Istanbul
94€
napr. 17-22.9.2021

Tip na ubytovanie

Erten Konakkrásne a veľmi dobre hodnotené ubytovanie v Istanbule(8,5/10 celkovo a 9,4/10 za polohu). Za izbu na 5 noci tu zaplatíte 112€ – vychádza to teda na 12€/osoba na noc. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, WiFi či TV. Pri izbe Deluxe aj s výhľadom na more.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Istanbule so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Turecka a návrat na Slovensko

Na vstup do Turecka stačí byť zaočkovaný. Ak očkovanie nemáte, je potrebné mať negatívny test – PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky do Istanbulu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?