Septembrové TOSKÁNSKO – spiatočné letenky z Budapešti za 16€!

Pisa, šikmá veža

A čo tak zavítať do regiónu Leonarda Da Vinciho a pozrieť si krásne Toskánsko v Taliansku? Máme tu pre vás tip na septembrové letenky, ktoré sú momentálne dostupné už za 16€!

Letí sa do mesta Pisa, odkiaľ sa jednoducho viete autobusmi či vlakom dostať aj do ďalších miest ako Florencia, Siena či Arezzo. Prípadne si môžete na letisku požičať auto.

Termíny sú dostupné na kratší či dlhší výlet – napríklad 3-6.9.2021(predĺžený víkend od piatka do pondelka), 3-8.9.2021, 3-10.9.2021, 6-15.9.2021, 8-15.9.2021, 10-15.9.2021, 15-22.9.2021.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Pisa
16€
napr. 3-6.9.2021
Budapešť
Pisa
16€
napr. 3-8/10.9.2021

Požičanie auta na letisku v Pise

Auto si na týždeň viete požičať už od 212€ – pri výlete vo štvorici by to teda vychádzalo na 53€/osoba na celý týždeň, respektíve 7,5€/osoba na deň. Ponuky autopožičovní si na jednom mieste môžete pozrieť na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Pisy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?