Septembrové PORTO – spiatočné letenky z Viedne za 19€!

slnečný deň v Porte

Ak by ste uvažovali nad výletom po Európe na sklonku letnej sezóny, máme tu pre vás tip na výhodné letenky do Porta v Portugalsku už za 19€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto cenu je možné letieť v termíne 19-22.9.2021. V nedeľu z Viedne odletíte a v stredu ste naspäť vo Viedni.

Dvojciferné ceny sú potom dostupné aj pri množstve ďalších termínov. Ďalšie linky a dostupné termíny si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Porto
19€
19-22.9.2021

Tip na ubytovanie

Being Porto Hostelubytovanie v centre Porta s výborným hodnotením 9/10(pri viac ako 2200 hodnoteniach). Za izbu pre dvoch na 3 noci zaplatíte ako dvojica 174€ – 87€/osoba, 29€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení v Porte na tejto stránke.

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Na vstup do Portugalska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Porta

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?